Tento eshop je na prodej za 10 000 Kč včetně textů, xml feedu pro srovnávače zboží a domény. Předáme i kontakty na dodavatele. Momentálně jsme ukončili prodej. Kontaktujte nás

Email

Dětská komoda šířka 40 cm Bagřík BECKS

Dětská komoda šířka 40 cm BECKS s motivem Bagřík. Rozměry (š/v/h): 40/78/48 cm. Materiál: HDF + ABS.Doprava nad 5000 Kč zdarma.
Hodnocení: Nehodnoceno
komoda-40-bagřik
  • komoda-40-bagřik
Dostupnost: 3 týdny

Popis produktu

Dětská komoda šířka 40 cm BECKS - motiv Bagřík

  • Rozměry (š/v/h): 40/78/48 cm
  • Materiál: HDF + ABS hrany
  • Motiv: 100 - Bagřík
  • Výrobce: BECKS
  • Záruční doba: 24 měsíců

Proč koupit dětskou komodu BECKS - Bagřík?

Hrany jsou chráněny narážecí plastovou ABS hranou, která poskytuje větší bezpečí při dětských hrách a zabraňuje odštěpování drobných částí. Přispívá rovněž k dlouhé životnosti dětského nábytku.Barevný potisk je fixován laminátovým profilem zabraňujícím opotřebení nebo vyblednutí barev.

Dětská šuplíková komoda bude zásluhou veselého potisku s motivem bagříku v pokojíku nepřehlédnutelným nábytkem, který můžete využívat k ukládání oblečení, hraček nebo třeba školních pomůcek. 3 pod sebou umístěné zásuvky jsou místo klasických úchytek, opatřeny kulatými výřezy pro snadné vysouvání.

Kvalitní řemeslné zpracování mimořádně pevných HDF desek dodává konečnému produktu stabilitu, pevnost a odolnost. Obrázek je vůči oděru i vyblednutí chráněn nanesením tří vrstev transparentního laminátu. 

Zaujal vás design komody natolik, že si chcete ve stejném stylu zařídit celý pokojík? V tom případě se neváhejte seznámit s naším sortimentem, který v totožném designu nabízí například také postel, psací stůl a šatní skříň.

Zboží bude dodáno v demontovaném stavu včetně přehledného montážního návodu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží