Tento eshop je na prodej za 10 000 Kč včetně textů, xml feedu pro srovnávače zboží a domény. Předáme i kontakty na dodavatele. Momentálně jsme ukončili prodej. Kontaktujte nás

Email

Dětská knihovna Modrý fotbal velikosti XXL BECKS

Dětská knihovna velikosti XXL BECKS s motivem Modrý fotbal. Rozměry (v/š/h): 190/80/50 cm. Materiál: HDF + ABS
Hodnocení: Nehodnoceno
knihovna-l-modrý-fotbal
  • knihovna-l-modrý-fotbal
Dostupnost: 3 týdny

Popis produktu

Dětská knihovna velikosti XXL BECKS - motiv Modrý fotbal

  • Rozměry (v/š/h): 190/80/50 cm
  • Materiál: HDF + ABS hrany
  • Motiv: 104 - Modrý fotbal
  • Výrobce: BECKS
  • Záruční doba: 24 měsíců

Proč koupit dětskou knihovnu BECKS - Modrý fotbal

Hrany jsou chráněny narážecí plastovou ABS hranou, která poskytuje větší bezpečí při dětských hrách a zabraňuje odštěpování drobných částí. Přispívá rovněž k dlouhé životnosti dětského nábytku. Barevný potisk je fixován laminátovým profilem zabraňujícím opotřebení nebo vyblednutí barev.

Dětská knihovna se šuplíky bude zásluhou veselého potisku s motivem fotbalu v pokojíku nepřehlédnutelným nábytkem. Tři police situované v horní části a tři dolní šuplíky poskytují dostatek úložného prostoru na knihy, dekorace nebo hračky.

Kvalitní řemeslné zpracování mimořádně pevných HDF desek dodává konečnému produktu stabilitu, pevnost a odolnost. Obrázek je vůči oděru i vyblednutí chráněn nanesením tří vrstev transparentního laminátu. 

Zaujal vás design komody natolik, že si chcete ve stejném stylu zařídit celý pokojík? V tom případě se neváhejte seznámit s naším sortimentem, který v totožném designu nabízí například také postel, psací stůl a šatní skříň.

Zboží bude dodáno v demontovaném stavu včetně přehledného montážního návodu.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží