Tento eshop je na prodej za 10 000 Kč včetně textů, xml feedu pro srovnávače zboží a domény. Předáme i kontakty na dodavatele. Momentálně jsme ukončili prodej. Kontaktujte nás

Typy členství na bazaru VěciDětské.cz

Zlaté členství

Využijte výhod zlatého členství na našem bazaru a získejte výhodu oproti ostatním inzerentům! Za pouhých 150 Kč na 3 měsíce se budou Vaše inzeráty zobrazovat v sekci Inzeráty od Zlatých členů vysoko nad ostatními inzeráty.

Jak získat Zlaté členství?

Při přidávání svého prvního inzerátu vyberte před jeho uveřejněním v části "Typ publikace" možnost Zlaté členství.

Doporučené inzeráty

Doporučené inzeráty se zobrazují pod inzeráty Zlatých členů, avšak nad inzeráty zdarma. Tento typ inzerátu Vám umožní zvýraznit Váš inzerát na libovolně dlouhou dobu, za pouhých 10 Kč/den.

Jak vytvořit doporučený inzerát?

Při přidávání svého prvního inzerátu vyberte před jeho uveřejněním v části "Typ publikace" možnost zaškrtnout Doporučené inzeráty a níže vložit počet dní, po které chcete zviditelnit svůj inzerát. Tato možnost je dostupná pro všechny typy členství.

Členství zdarma

Inzeráty členů, kteří nemají Zlaté členství se zobrazují na našem bazaru až pod inzeráty Zlatých členů a Doporučenými inzeráty. Tyto inzeráty publikujeme zcela zdarma, avšak jen po dobu 10 dní. Poté se přestanou zobrazovat.